O Anetě

ANETA KREJČÍKOVÁ (25) je stálicí seriálu Ulice, také však zpívá a tancuje. Je to žena mnoha tváří i talentů.  Je tedy jasné, že i když začala studovat střední odbornou školu umění a managementu, nakonec skončila na Pražské konzervatoři. V hudebně dramatickém oboru se našla. Hlavně však rozvijí herecký talent, což se jí daří dokonale.

Každý umělec chce, aby byl hýčkán a samozřejmě měl co nejvíc práce. Dnes si pomalu každá dívka myslí, že může být modelkou, každá třetí se vidí jako herečka. Trh je přesycen a prosadit se není snadné. Krejčíková však svůj talent prokázala už mnohokrát. V nekonečném seriálu Ulice je coby Gábina Pumrová už od samého začátku, tedy od roku 2005. To se nepovedlo ani hercům, kteří mají v českém showbyznysu už mnohem větší jméno. Pro sympatickou blondýnku to však není zdaleka jediná role. Objevila se například ve filmech Láska je láska, Dešťová víla nebo Poupata.

Pokud jste ji viděli v posledně jmenovaném snímku, musíte uznat, že Aneta může nabídnout i daleko víc než „jen“ herecké umění. Momentálně se na ni můžete mrknout i v seriálu Rapl v České televizi a rýsují se další možnosti. I proto se objevuje také na prknech, která znamenají svět. Momnentálně se pilně chystá na premiéru hry Williama Shakespeara Sen noci svatojánské.